Ноутбук Dell Precision 5540 FHD (i9-9880H/16/1TBSSD/T2000-4Gb) - Class A- "Б/У"
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i9 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм кешу L2 | 2 Мб |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Модель процесора | i9-9880H |
| Тактова частота | 2.1 ГГц – 2.5 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS |
| Сенсорний екран | Ні |
| Мультитач екран | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | Secure Digital |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, NVMe, Combo-роз'єм мікрофон/навушники, Thunderbolt |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Наявність GPS | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.78 кг |
| Довжина | 357 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 000 ₴












