Накопичувач SSD M.2 2280 256 GB LiteOn (CV8-8E256-11) "Б/В"
LiteOn 256GB M.2 SATA III SSD (CV8-8E256-11) — Надійний OEM-накопичувач із DRAM-буфером
LiteOn CV8-8E256-11 — це висококласний твердотільний накопичувач від досвідченого OEM-виробника (сертифікованого для збірок Dell, HP, Lenovo). Об'єму у 256 ГБ цілком достатньо для швидкої та комфортної роботи операційної системи, встановлення повного офісного чи навчального пакету програм, браузерів та системного софту. Головна перевага цієї моделі — наявність виділеного високошвидкісного DRAM-кешу. Завдяки йому диск зберігає стабільну швидкість обміну даними та не "просідає" під час тривалих навантажень або копіювання великих файлів, забезпечуючи плавний відгук системи.
- Бренд: LiteOn (відомий підрозділ Kioxia / Toshiba, що спеціалізується на надійних OEM-компонентах)
- Модель: CV8-8E256-11 (серія CV8)
- Форм-фактор: M.2 2280 (стандартний розмір 22х80 мм)
- Об'єм: 256 ГБ (ідеальний та раціональний баланс місткості для швидкої роботи системи)
- Інтерфейс: M.2 SATA III (6 Гбіт/с), ключ B+M
- Тип флеш-пам'яті: 3D TLC NAND (забезпечує тривалий термін служби та надійність зберігання даних)
- DRAM-буфер: Наявний (захищає від падіння швидкості під час роботи з великими масивами даних)
- Швидкісні показники: Швидкість читання до 550 МБ/с, швидкість запису до 450 МБ/с (максимальні показники для шини SATA)
- Особливості: Чудова енергоефективність (заощаджує акумулятор ноутбука) та практично повна відсутність робочого нагріву навіть без додаткового радіатора
- Сумісність: Ноутбуки, ультрабуки, моноблоки та стаціонарні ПК, що мають роз'єм M.2 з обов'язковою підтримкою протоколу SATA (інтерфейс із двома вирізами на роз'ємі — Key B+M)
Стан товару: Б/В. Накопичувач пройшов повну технічну перевірку та стрес-тести. Ми ретельно тестуємо кожен SSD за допомогою спеціалізованого софту (CrystalDiskInfo, Hard Disk Sentinel) для аналізу стану здоров'я та показників S.M.A.R.T. Диск має відмінні робочі показники, високий залишковий ресурс (Health) та повністю готовий до тривалої експлуатації у вашій системі.
Оскільки серія LiteOn CV8 розроблялася для великих брендів ПК за суворими стандартами якості, вона відрізняється високою стійкістю до відмов. Зверніть увагу: перед покупкою обов'язково переконайтеся, що слот M.2 на вашому пристрої підтримує саме **M.2 SATA** (інтерфейс PCIe/NVMe-only для цього диска не підійде). Якщо ви маєте сумніви щодо сумісності — напишіть нам точну модель вашого ноутбука чи материнської плати, і ми оперативно допоможемо перевірити!
У вартість входить:
- Гарантія 3 місяці, повний пакет документів, чеки
- Антистатична та надійна захисна упаковка для безпечного транспортування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LITEON |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Клас якості | Original |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Стан | Вживані |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Швидкість запису | 450 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2.23 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 1 800 ₴




