Комп'ютер Dell Precision 3630 MT (i5-8500/16/512SSD) "Б/У"

Б/У Комп’ютер Dell Precision 3630 MT (i5-8500/16/512SSD) — це доступний вживаний комп’ютер з Європи або США у робочому стані з повністю заявленими характеристиками та комплектацією.
Це пристрій від бренду Dell, який пропонує широкий асортимент комп’ютерів, ноутбуків і моніторів.
Характеристики:
-
Тип корпусу: Великий
-
Процесор: Intel Core i5-8500 (9M Cache, до 4.10 GHz)
-
Тип оперативної пам’яті: DDR4
-
Оперативна пам’ять: 16 ГБ
-
Накопичувач SSD: 512 ГБ
-
Відеокарта: інтегрована, чипсет Intel C246
Комп’ютер Dell Precision 3630 MT — чудове рішення для роботи, навчання та домашнього використання.
Можливість додати оперативну пам’ять і SSD обговорюється з менеджером.
У вартість включено:
-
Гарантія 6 місяців
-
Повний пакет документів, чеки
-
Ліцензійна Windows 10 або 11
-
Оригінальний зарядний пристрій, кабель живлення
-
Упаковка при доставці в інше місто здійснюється на нашому складі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість потоків процесора | 6 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | DisplayPort, USB Type-C, Мікрофонний вхід, USB, Ethernet, Аудіо вхід, Аудіо вихід/Навушники |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 4 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 6 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Довжина | 345 мм |
| Товщина | 335 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Веб-камера | Ні |
| Наявність колонок | Ні |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Встановлення двох і більше відеокарт | Так |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 630 |
| Тип відеопам'яті | SMA |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | i5-8500 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм кеша L3 | 9 Мб |
- Ціна: 12 900 ₴




