- Ультратонкий стильний ноутбук
- Діагональ екрана: 14”
- Тип процесора та його виробник: Intel Core i5-8350U (6M Cache, up to 3.60 GHz)
- Оперативна пам'ять: 8 ГБ
- Об'єм SSD: 512 ГБ
- Відеокарта: Intel UHD Graphics 620
- Кількість ядер процесора: 4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Довжина | 323.5 мм |
| Товщина | 15.9 мм |
| Ширина | 217.1 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1280 |
| Тип матриці | IPS |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | i5-8350U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 500 ₴













