- Тип корпусу: Великий
- Тип процесора та його виробник: Intel Core i7-7700 (8M Cache, up to 4.20 GHz)
- Тип пам'яті: DDR4
- Оперативна пам'ять: 16 ГБ
- Об'єм SSD: 240 ГБ
- Обсяг HDD: 1000 ГБ
- Відеокарта: GeForce GTX 1060 6Gb
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість потоків процесора | 8 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Об`єм відеопам'яті | 6000 MB |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | i7-7700 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4200 МГц |
| Чіпсет | Socket 1151 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 1240 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 999 ₴






