Процессор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Вживані |
| ОС | Apple iOS |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 2532x1170 |
| Сенсорний екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 6 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3240 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 146.7 мм |
| Ширина | 71.5 мм |
| Товщина | 7.65 мм |
| Вага | 174 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 500 ₴










