Ноутбук може мати ознаки зносу (мати невеликі подряпини, тріщини). На дисплеї можуть бути невеликі засвіти або биті пікселі. Стабільна робота пристрою.
Характеристики
| Графіка | |
|---|---|
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Основні | |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Мультитач екран | Ні |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4 |
| Частота пам'яті | 2666МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-8265U (6M Cache, up to 3.90 GHz) |
| Об'єм кешу L2 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 250 ₴











