Б/У Ноутбук Dell Latitude 5491 (i5-8400H/8/256SSD/MX130-2Gb) - Class A- - це доступний ноутбук з Європи чи США в робочому стані з повними явними характеристиками та комплектацією.
Це пристрій від бренду Dell, який пропонує широкий асортимент ноутбуків, включаючи високопродуктивні моделі XPS і надійні Latitude, адаптовані для робочого використання.
Особливості пристрою:
- Дисплей з діагоналлю 14 дюймів з роздільною здатністю 1920x1080 Full HD і матрицею IPS дає вам чітке зображення під час роботи або перегляду фільмів.
- Оперативна пам'ять типу SO-DIMM DDR4 - 8 ГБ для зручної роботи з безліччю програм одночасно.
- Накопитель - SSD. SSD на 256 ГБ забезпечує мгновенну завантаження системи.
- Процесор 8 покоління Intel Core i5-8400H (8M Cache, 4.20 GHz) (4 ядра) дає хорошу продуктивність.
- Відеокарта на ноутбуці дискретна Серія GeForce MX100 забезпечує продуктивність пристроїв і ідеально підходить для професійного графічного дизайну, відеомонтажу, ігор і 3D-моделювання.
Ноутбук Dell Latitude 5491 є відмінним рішенням у наступних напрямках: для роботи та навчання, для дому, ігрової, робочої станції.
Пристрій має клас класу А-, виходячи з цього - «Ноутбук в хорошому стані з мінімальними слідами використання. Обслугований, термопаста замінена. Протестовані все комплектуючі.”.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | Nvidia MX130 |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Мультитач екран | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-8400H (8M Cache, 4.20 GHz) |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4200 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність GPS | Ні |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм відеопам'яті | 2048 MB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 300 ₴












