Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 4 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Наявність GPS | Ні |
| Слоти розширення і карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Ні |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Встановлення двох і більше відеокарт | Ні |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | i7-8700 |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Частота системної шини | 1066 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Тип диска | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 250 ₴






