Б/У Ноутбук Toshiba Dynabook B65/D (i5-6200U/8/120SSD) - Class A- - це доступний бу ноутбук з Європи чи США в робочому стані з повними явними характеристиками та комплектацією.
Ето пристрій від бренду TOSHIBA, який, хоча й скоротив свою роботу в області споживчих ноутбуків, продовжує пропонувати надійні моделі для бізнесу.
Особливості пристрою:
- Дисплей з діагоналлю 15,6 дюйма з роздільною здатністю 1366x768 HD і матрицею TN дає вам чітке зображення при роботі або перегляді фільмів.
- Оперативна пам'ять типу DDR3L - 8 ГБ для зручної роботи з безліччю програм одночасно.
- Накопитель - SSD. SSD на 120 ГБ забезпечує миттєву завантаження системи.
- Процесор 6 покоління Intel Core i5-6200U (3M Cache, up to 2.80GHz) (2 ядра) дає хорошу продуктивність.
- Відеокарта на ноутбуці інтегрований Intel HD.
БУ Ноутбук Toshiba Dynabook B65/D є відмінним рішенням у наступних напрямках: для роботи та навчання.
Пристрій має клас Class A-, а виходячи з цього це - “Ноутбук в хорошому стані з мінімальними слідами використання. Обслугований, термопаста замінена. Протестовані все комплектуючі.”.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Довжина | 379 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 100 Мбіт/с |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Наявність колонок | Так |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Чіпсет звукового адаптера | Intel |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 520 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Мультитач екран | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-6200U |
| Об'єм кешу L2 | 3 Мб |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність GPS | Ні |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 700 ₴













