Б/У Ноутбук Lenovo ThinkPad T470S (i5-6300U/12/256SSD) - Class A - це доступний бу ноутбук з Європи чи США в робочому стані з повними явними характеристиками та комплектацією.
Це пристрій від бренду Lenovo, який відомий своїми надійними та довговічними ноутбуками, включаючи популярну серію ThinkPad, призначену для бізнес-користувачів.
Особливості пристрою:
- Дисплей з діагоналлю 14 дюймів з роздільною здатністю 1920x1080 Full HD і матриця IPS дають вам чітке зображення під час роботи або перегляду фільмів.
- Оперативна пам'ять типу SO-DIMM DDR4 - 12 ГБ для зручної роботи з безліччю одночасних програм.
- Накопитель - SSD. SSD на 256 ГБ забезпечує миттєву завантаження системи.
- Процесор 6 покоління Intel Core i5-6300U (3M Cache, up to 3.00GHz) (2 ядра) дає хорошу продуктивність.
- Відеокарта на ноутбуці інтегрований Intel HD.
БУ Ноутбук Lenovo ThinkPad T470S є відмінним рішенням у наступних напрямках: для роботи та навчання, для дому.
Пристрій має клас Class A, а виходячи з цього це - “Ноутбук у відмінному стані. Дисплей чистий без подряпин і механічних пошкоджень. Обслугований, термопаста замінена. Протестовані всі комплектуючіі.”.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 3 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.32 кг |
| Довжина | 226.8 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Ширина | 331 мм |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Мультитач екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | LED |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-6300U (3M Cache, up to 3.00 GHz) |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12288 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴










