Завдяки компактним розмірам і малій вазі лінійки ноутбуків LIFEBOOK E знаходяться у вищій мірі портативності, що забезпечує зручність використання і в офісі, і на спілках, і під час командування. Завдяки товщині 20 мм спереду і 27 мм ззаду, а також легкій вазі всього 1,7 кг, ноутбук LIFEBOOK E744 є у вищій мірі портативним, так як він поміщається в будь-який портфель. Крім того, привабливий зовнішній вигляд ноутбука з червоними вставками і високоякісними матеріалами не тільки демонструє високий клас пристроїв, але і надає вам сучасну мобільність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 50 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Довжина | 374 мм |
| Товщина | 27 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 100 Мбіт/с |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Наявність колонок | Так |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4600 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Мультитач екран | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-4300M (3M Cache, up to 3.30 GHz) |
| Об'єм кешу L2 | 3 Мб |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність GPS | Ні |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴







