Б/У Ноутбук Fujitsu LifeBook E556 FHD (i5-6300M/8/500) - Class A - це доступний бу ноутбук з Європи чи США в робочому стані з повними яскравими характеристиками та комплектацією.
Це пристрій від бренду Fujitsu, який спеціалізується на створенні функціональних і ергономічних ноутбуків, часто з ухилом у підвищений захист даних і стійкість до навантажень.
Особливості пристрою:
- Дисплей з діагоналлю 15.6 дюйма з роздільною здатністю 1920x1080 Full HD і матрицею TN дає вам чітке зображення під час роботи або перегляду фільмів.
- Оперативна пам'ять типу SO-DIMM DDR4 - 8 ГБ для зручної роботи з безліччю програм одночасно.
- >Накопитель - HDD. HDD на 500 ГБ дає достатній об'єм для зберігання робочої інформації.
- Процесор 6 покоління Intel Core i5-6300U (3M Cache, up to 3.00 GHz) (2 ядра) дає хорошу продуктивність.
- Відеокарта на ноутбуці інтегрована Intel HD.
БУ Ноутбук Fujitsu LifeBook E556 є відмінним рішенням у наступних напрямках: для роботи та навчання, для дому, бізнесу.
Устройство має клас износа Class A, а виходячи з цього це - “Ноутбук у відмінному стані. Дисплей чистий без подряпин і механічних пошкоджень. Обслугований, термопаста замінена. Протестовані всі комплектуючіі.”.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Сірий |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Ні |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-6300U (3M Cache, up to 3.00 GHz) |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Да |
| Бездротові технології | Wi-Fi/Bluetooth |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 3000 |
| Габарити (Д х Ш х В) | 372 x 245 x 35 |
| Графічний чіпсет | Intel HD |
| Інтерфейси | 1 x USB/eSATA / 4 x USB 2.0 / 1 x COM / 1 x VGA / 1 x DP / 1 x LAN / 1 x ExpressCard54/34 |
| Класифікація товару | Class A |
| Кількість потоків | 4 |
| Мoдель | E556 |
| Призначення | Офісні |
| Об'єм жорсткого диска | 500 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 |
| Опис R | Ноутбук може мати мінімальні сліди використання. Дисплей не має плям, подряпин і механічних пошкоджень. Стабільна робота пристрою. |
| Оптичний привід | Да |
| Покоління процесора Intel | 2 |
| Тип пам'яті | DDR3L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 700 ₴






