Б/У Ноутбук Dell XPS 13 9310 UHD Touch (i5-1135G7/16/500SSD) - Class A - це доступний бу ноутбук з Європи чи США в робочому стані з повними явними характеристиками та комплектацією.
Це пристрій від бренду Dell, який пропонує широкий асортимент ноутбуків, включаючи високопродуктивні моделі XPS і надійні Latitude, адаптовані для робочого використання.
Особенності пристрою:
- Дисплей з діагоналлю 13.4 дюйма з роздільною здатністю 3456x2160 UHD і матрицею IPS дають вам чітке зображення під час роботи або перегляду фільмів.
- Оперативна пам'ять типу LPDDR4 - 16 ГБ для зручної роботи з безліччю додатків одночасно.
- Накопитель - SSD . SSD на 500 ГБ забезпечує миттєву завантаження системи.
- Процесор 11 покоління Intel Core i5-1135G7 (8M Cache, up to 4.20 GHz) (4 ядра) дає хорошу продуктивність.
- Відеокарта на ноутбуці інтегрований Intel Iris.
БУ Ноутбук Dell XPS 13 9310 є відмінним рішенням у наступних напрямках: для роботи та навчання, для дому, бізнесу.
Устройство має класну суму. Клас А, а виходячи з цього це - “Ноутбук у відмінному стані. Дисплей чистий без подряпин і механічних пошкоджень. Обслугований, термопаста замінена. Протестовані всі комплектуючіі.”.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6700 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 500 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.4 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1135G7 (8M Cache, up to 4.20 GHz) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4.2 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм відеопам'яті | 4000 MB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 350 ₴






