Комп'ютер б/у, корпус може мати невеликі сліди використання. Обслужений, протестований, стабільна робота пристрою. Гарантія 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i7-8700 (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Частота процесора | 4000 МГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 150 ₴






