Комп'ютер б/у, корпус може мати невеликі сліди використання. Обслужений, протестований, стабільна робота пристрою. Гарантія 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon RX 550 |
| Об`єм відеопам'яті | 4000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i5-8500 (9M Cache, up to 4.10 GHz) |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 250 Вт |
| Типорозмір | Full-Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 050 ₴






