Б/У Ноутбук Dell Vostro 5568 (i5-7200U/8/256SSD/1TB) - Class A- - це доступний ноутбук з Європи чи США в робочому стані та з повними явними характеристиками та комплектацією.
Це пристрій від бренду Dell, який пропонує широкий асортимент ноутбуків, включаючи високопродуктивні моделі XPS і надійні Latitude, адаптовані для робочого використання.
Особенності пристрою:
- Дисплей з діагоналлю 15.6 дюйма з роздільною здатністю 1920x1080 Full HD і матрицею IPS дають вам чітке зображення під час роботи або перегляду фільмів.
- Оперативна пам'ять типу SO-DIMM DDR4 - 8 ГБ для зручної роботи з безліччю програм одночасно.
- >Накопитель - HDD+SSD. SSD на 256 ГБ забезпечує миттєву завантаження системи, а додатковий HDD на 1000 ГБ дає додатковий простір для зберігання інформації.
- Процесор 7 покоління Intel Core i5-7200U (3M Cache, до 3,10 ГГц) (2 ядра) дає хорошую продуктивність.
- Відеокарта на ноутбуці інтегрована Intel HD.
БУ Ноутбук Dell Vostro 5568 є відмінним рішенням у наступних напрямках: для роботи та навчання, для дому, бізнесу .
Устройство має клас Class A-, виходячи з цього - «Ноутбук в хорошому стані з мінімальними слідами використання. Обслугований, термопаста замінена. Протестовані все комплектуючі.”.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.86 кг |
| Довжина | 380 мм |
| Товщина | 23.8 мм |
| Ширина | 253.8 мм |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Мультитач екран | Ні |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5 7200U |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3100 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 |
- Ціна: 10 600 ₴













