Б/У Ноутбук Lenovo ThinkPad Yoga 260 (i5-6200U/8/256SSD) - Class B - це доступний бу ноутбук з Європи чи США в робочому стані з повними яскравими характеристиками та комплектацією.
Це пристрій від бренду Lenovo, який відомий своїми надійними та довговічними ноутбуками, включаючи популярну серію ThinkPad, призначену для бізнес-користувачів.
Особливості пристрою:
- Дисплей з діагоналлю 12,5 дюйма з роздільною здатністю 1920x1080 Full HD і матрицею IPS дає вам чітке зображення при роботі або перегляді фільмів.
- Оперативна пам'ять типу SO-DIMM DDR4 - 8 ГБ для зручної роботи з безліччю додатків одночасно.
- Накопитель - SSD. SSD на 256 ГБ забезпечує миттєву завантаження системи.
- Процесор 6 покоління Intel Core i5-6200U (3M Cache, up to 2.80GHz) (2 ядра) дає хорошу продуктивність.
- Відеокарта на ноутбуці інтегрований Intel HD.
БУ Ноутбук Lenovo ThinkPad Yoga 260 є відмінним рішенням у наступних напрямках: для роботи та навчання, для дому.
Пристрій має клас Class B , виходячи з цього - “Ноутбук зі звичайними слідами використання (невеликі подряпини) або дисплей може мати невеликі засвіти, подряпини.Обслугований,ТП замінено, опротестовано”.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Трансформер |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.32 кг |
| Довжина | 309.9 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12.5 дюйм |
| Мультитач екран | Так |
| Підтримка 3D | Так |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-6300U (3M Cache, up to 3.00 GHz) |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Максимальний об'єм пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 |
- Ціна: 7 500 ₴








