Б/У Ноутбук HP ProBook 430 G5 (i5-8250U/8/256SSD) - Class B - це доступний бу ноутбук з Європи чи США в робочому стані з повними явними характеристиками та комплектацією.
Це пристрій від бренду HP (Hewlett-Packard), який є відомим виробником ноутбуків для всіх категорій користувачів, від бюджетних моделей для повсякденних завдань до потужних робочих станцій та ігрових систем.
Особливості пристрою:
- Дисплей з діагоналлю 13,3 дюйма з роздільною здатністю 1920x1080 Full HD і матрицею IPS дає вам чітке зображення під час роботи або перегляду фільмів.
- Оперативна пам'ять типу SO-DIMM DDR4 - 8 ГБ для зручної роботи з безліччю додатків. одночасно.
- Накопитель - SSD. SSD на 256 ГБ забезпечує миттєву завантаження системи.
- Процесор 8 покоління Intel Core i5-8250U (6M Cache, up to 3.40GHz) (4 ядра) дає хорошу продуктивність.
- Відеокарта на ноутбуці інтегрований Intel UHD.
БУ Ноутбук HP ProBook 430 G5 є відмінним рішенням у наступних напрямках: для роботи та навчання, для дому, бізнесу.
Пристрій класу B, виходячи з цього - “Ноутбук зі звичайними слідами використання (невеликі подряпини) або дисплей може мати невеликі засвіти, подряпини. Обслугований, ТП замінена, протестована.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Сірий |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Мультитач екран | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-8250U (6M Cache, up to 3.40 GHz) |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 |
- Ціна: 7 900 ₴









