Б/У Ноутбук HP EliteBook x360 1030 G7 (i5-10310U/16/512SSD) - Class A - це доступний бу ноутбук з Європи чи США в робочому стані з повними явними характеристиками та комплектацією.
Це пристрій від бренду HP (Hewlett-Packard), який є відомим виробником ноутбуків для всіх категорій користувачів, від бюджетних моделей для повсякденних завдань до потужних робочих станцій та ігрових систем.
Особливості пристрою:
< ul>БУ Ноутбук HP EliteBook x360 1030 G7 є відмінним рішенням у наступних напрямках: для роботи та навчання, для дому.
Пристрій має класну суму Class А, а виходячи з цього це - “Ноутбук у відмінному стані. Дисплей чистий без подряпин і механічних пошкоджень. Обслугований, термопаста замінена. Протестовані всі комплектуючіі.”.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Конструкція | Трансформер |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.27 кг |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-10310U (6M Cache, up to 4.40 GHz) |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Частота процесора | 4200 МГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4 |
| Частота пам'яті | 2666МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Да |
| Бездротові технології | Bluetooth|Wi-Fi |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics 620 |
| Габарити (Д х Ш х В) | 305.8 x 205 x 15.8 |
| Інтерфейси | 1 x USB 3.0, 1 x Type-C, 1 x HDMI, AudioPort |
| Кадрова розгортка (Частота кадрів) | 60 Hz |
| Класифікація товару | Class A |
| Кількість потоків | 8 |
| Мoдель | Elitebook x360 1030 G4 Touch |
| Призначення | Для навчання — офісний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 8 |
- Ціна: 18 999 ₴













