Б/У Ноутбук Dell Latitude E5570 FHD Touch (i5-6300U/16/240SSD) - Class A- - це доступний ноутбук із Європи чи США в робочому стані з повними явними характеристиками та комплектацією.
Це пристрій від бренду Dell, який пропонує широкий асортимент ноутбуків, включаючи високопродуктивні моделі XPS і надійні Latitude, адаптовані для робочого використання.
Особенності пристрою:
- Дисплей з діагоналлю 15.6 дюйма з роздільною здатністю 1920x1080 Full HD і матрицею TN дає вам чітке зображення під час роботи або перегляду фільмів.
- Оперативна пам'ять типу SO-DIMM DDR4 - 16 ГБ для зручної роботи з безліччю програм одночасно.
- >Накопитель - SSD. SSD на 240 ГБ забезпечує миттєву завантаження системи.
- Процесор 6 покоління Intel Core i5-6300U (3M Cache, up to 3.00GHz) (2 ядра) дає хорошу продуктивність.
- Відеокарта на ноутбуці інтегрований Intel HD.
БУ Ноутбук Dell Latitude E5570 є відмінним рішенням у наступних напрямках: для роботи та навчання, для дому.
Пристрій має класний розмір Class A- , а виходячи з цього це - “Ноутбук в хорошому стані з мінімальними слідами використання. Обслугований, термопаста замінена. Протестовані все комплектуючі.”.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Довжина | 377 мм |
| Товщина | 24.6 мм |
| Ширина | 252.6 мм |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Мультитач екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5 6300U |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 |
- Ціна: 10 900 ₴











