Б/У Ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Carbon G4 (i5-6200U/8/256SSD) - Class A- - це доступний бу ноутбук з Європи чи США в робочому стані з повними яскравими характеристиками та комплектацією.
Це пристрій від бренду Lenovo, який відомий своїми надійними та довговічними ноутбуками, включаючи популярну серію ThinkPad, призначену для бізнес-користувачів.
Особливості пристрою:
- Дисплей з діагоналлю 14 дюйма з роздільною здатністю 1920x1080 Full HD і матрицею TN дає вам чітке зображення під час роботи або перегляду фільмів.
- Оперативна пам'ять типу SO-DIMM DDR3L - 8 ГБ для зручної роботи з безліччю програм одночасно.
- >Накопитель - SSD. SSD на 256 ГБ забезпечує миттєву завантаження системи.
- Процесор 5 покоління Intel Core i5-6200U (3M Cache, up to 2.80GHz) (2 ядра) дає хорошу продуктивність.
- Відеокарта на ноутбуці інтегрований Intel HD.
БУ Ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Carbon G4 є відмінним рішенням у наступних напрямках: для роботи та навчання, для дому.
Пристрій має класну суму Class A-, а виходячи з цього це - «Ноутбук в хорошому стані з мінімальними слідами використання. Обслугований, термопаста замінена. Протестовані все комплектуючі.”.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Трансформер |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | mini DisplayPort, HDMI |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 3 |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.17 кг |
| Довжина | 333 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Мультитач екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5 6200U |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Максимальний об'єм пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 |
- Ціна: 8 900 ₴








