Ноутбук може мати мінімальні сліди використання. Дисплей не має плям, подряпин і механічних пошкоджень. Стабільна робота пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | mini DisplayPort, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Вбудована мережева карта | Ні |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.35 кг |
| Довжина | 333 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Мультитач екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | IPS LED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i7-7600U (4M Cache, up to 3.90 GHz) |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3900 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 800 ₴











