Б/У Ноутбук Lenovo B50-80 (i3-5005U/4/500) - Class B- - це доступний бу ноутбук з Європи чи США в робочому стані з повними явними характеристиками та комплектацією.
Це пристрій від бренду Lenovo, який відомий своїми надійними та довговічними ноутбуками, включаючи популярну серію ThinkPad, призначену для бізнес-користувачів.
Особливості пристрою:
- Дисплей з діагоналлю 15,6 дюйма з роздільною здатністю 1366x768 HD і матрицею TN дайте вам чітке зображення під час роботи або перегляду фільмів.
- Оперативна пам'ять типу SO-DIMM DDR3L - 4 ГБ для зручної роботи з безліччю додатків одночасно.
- Накопитель - HDD. HDD на 500 ГБ дає достатній об'єм для зберігання робочої інформації.
- Процесор 5 покоління Intel Core i3-5005U (3M Cache, up to 2.00 GHz) (2 ядра) дає хорошу продуктивність.
- Відеокарта на ноутбуці інтегрована.
БУ Ноутбук Lenovo B50-80 є відмінним рішенням у наступних напрямках: для роботи та навчання, для дому.
Устройство має клас суми Class Б-, а виходячи з цього це - «Устройство має признаки суми (подряпини, трещини). На дисплеї можуть бути невеликі засвіти або битие пікселі. Стабильная работа устройства”.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.32 кг |
| Довжина | 380 мм |
| Товщина | 24.7 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 5500 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Тип диска | HDD |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Мультитач екран | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i3-5005U (3M Cache, up to 2.10 GHz) |
| Об'єм кешу L3 | 3 Мб |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 2100 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 |
- Ціна: 3 999 ₴







