Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-6700 (8M Cache, up to 4.00 GHz) |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 280 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 530 |
| Габарити (Д х Ш х В) | 332 x 338 x 89 |
| Інтерфейси | 4 x USB 2.0, 4 x USB 3.0, DisplayPort, DVI port, RJ-45, PS/2, аудіопорти |
| Кількість потоків | 8 |
| Мoдель | Esprimo D556 E90+ |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 ГБ |
| Призначення | Офісний |
| Покоління процесора Intel | 6 |
| Профіль відеокарти | Low profile |
| Роз'єми | Socket 1151 |
| Роз'єми PCI full | 1 |
| SATA роз'єми | 2 |
| Тип корпусу | Середній |
| Чіпсет | Intel H110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 950 ₴










