Ноутбук може мати мінімальні сліди використання. Дисплей не має плям, подряпин і механічних пошкоджень. Стабільна робота пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.78 кг |
| Довжина | 357 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 235.3 мм |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro M1200 |
| Два відеоадаптера | Так |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Мультитач екран | Ні |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-6820HQ (6M Cache, up to 3.60 GHz) |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Да |
| Бездротові технології | Bluetooth|Wi-Fi |
| Відеокарта | Nvidia Quadro M1200M 4ГБ |
| Габарити (Д х Ш х В) | 357 x 235 x 17 |
| Кадрова розгортка (Частота кадрів) | 60 Hz |
| Класифікація товару | Class A |
| Кількість потоків | 8 |
| Мoдель | Precision 5520 |
| Призначення | Ігровий | Офісний, Для навчання | Вагова станція |
| Об'єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 |
| Оптичний привід | Немає |
| Особливості | Робоча станція, Ультрабук |
| Покоління процесора Intel | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 500 ₴













