Ноутбук може мати ознаки зносу (мати невеликі подряпини, тріщини). На дисплеї можуть бути невеликі засвіти або биті пікселі. Стабільна робота пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Celeron N3150 (2M Cache, 2.08 GHz) |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Да |
| Бездротові технології | Bluetooth|Wi-Fi |
| Відеокарта | Intel HD Graphics |
| Графічний чіпсет | Intel HD |
| Кадрова розгортка (Частота кадрів) | 60 Hz |
| Класифікація товару | Class B |
| Кількість потоків | 4 |
| Мoдель | Yoga 11e 3rd Gen |
| Призначення | Для навчання — офісний |
| Оптичний привід | Немає |
| Особливості | Легкий, Трансформер 2в1, Ультрабук |
| Колір | Черній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴









