Комп'ютер б/у, корпус може мати невеликі сліди використання. Обслужений, протестований, стабільна робота пристрою. Гарантія 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-4570 (6M Cache, up to 3.60 GHz) |
| Чіпсет | Intel H81 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 290 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | GeForce GTX 1650 4Gb |
| Габарити (Д х Ш х В) | 417 x 175 x 360 |
| Інтерфейси | 2 x USB 3.0 / 6 x USB 2.0 / 1 x LAN / 1 x Microphone In / 1 x Headphone out / 1 x PS/2 / 1 x Serial / 1 x VGA / 1 x DP 1.2 / 1 x Line In/Out |
| Кількість потоків | 4 |
| Мoдель | Optiplex 3020 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 ГБ |
| Призначення | Для роботи (офісу) |
| Об'єм жорсткого диска | 1000 ГБ |
| Покоління процесора Intel | 4 |
| Роз'єми | Socket 1150 |
| Роз'єми PCI full | 1 x PCI Express x16 slot / 3 x PCI Express x1 slot |
| Тип корпусу | Середній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 699 ₴





