Комп'ютер б/у, корпус може мати невеликі сліди використання. Обслужений, протестований, стабільна робота пристрою. Гарантія 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i3-4160 (3M Cache, up to 3.60 GHz) |
| Чіпсет | Intel H81 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 220 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 4400 |
| Габарити (Д х Ш х В) | 368 x 102 x 267 |
| Інтерфейси | 2 x USB 3.0 / 4 x USB 2.0 / 1 x LAN / 1 x Microphone In / 1 x Headphone out / 2 x PS/2 / 1 x Serial / 2 x Parallel (опціонально) ports |
| Кількість потоків | 4 |
| Мoдель | X2631G SFF |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 ГБ |
| Призначення | Для навчання |
| Покоління процесора Intel | 4 |
| Роз'єми | Socket 1150 |
| Роз'єми PCI full | 1 x PCI Express x16 slot / 1 x PCI Express x1 slot |
| Тип корпусу | Середній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 310 ₴





