Комп'ютер б/у, корпус може мати невеликі сліди використання. Обслужений, протестований, стабільна робота пристрою. Гарантія 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.4 кг |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR2 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core2 Duo E6550 (4M Cache, 2.33 GHz) |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 275 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокарта | Intel GMA 3000 |
| Інтерфейси | 8 x USB 2.0 / 2 x Serial / 1 x Internal USB / 1 x Parallel / (опціонально) / 1 x LAN / 1 x VGA / 4 x AudioPorts |
| Кількість потоків | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 8 ГБ |
| Призначення | Для роботи (офісу) |
| Об'єм жорсткого диска | 500 ГБ |
| Роз'єми | Socket 775 |
| Роз'єми PCI full | 1 x PCI Express x16 slot / 1 x PCI Express x1 slot |
| SATA роз'єми | 2 |
| Тип корпусу | Міні |
| Чіпсет | Intel Q965 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴




