Б/У Ноутбук Lenovo ThinkPad P50 (i7-6820HQ/8/256SSD/M1000M-2Gb) - Class A - це доступний бу ноутбук з Європи чи США в робочому стані з повними явними характеристиками та комплектацією.
< p>Це пристрій від бренду Lenovo, який відомий своїми надійними та довговічними ноутбуками, включаючи популярну серію ThinkPad, призначену для бізнес-користувачів.Особливості пристрою:
- Дисплей з діагоналлю 15,6 дюйма з роздільною здатністю 1920x1080 Full HD і матрицею IPS дають вам чітке зображення під час роботи або перегляду фільмів.
- Оперативна пам'ять типу SO-DIMM DDR4 - 8 ГБ для зручної роботи з безліччю програм одночасно. < li>Накопитель - SSD. SSD на 256 ГБ забезпечує миттєву завантаження системи.
- Процесор 6 покоління Intel Core i7-6820HQ (6M Cache, up to 3.60GHz) (4 ядра) дає хорошу продуктивність.
- Відеокарта на Дискретний ноутбук серії Quadro забезпечує продуктивність пристроїв і ідеально підходить для професійного графічного дизайну, відеомонтажу, ігор і 3D-моделювання.
Ноутбук Lenovo ThinkPad P50 є відмінним рішенням в наступних напрямках: для роботи і навчання. , для дому, ігрової, робочої станції.
Пристрій має клас износа класу A, виходячи з цього - “Ноутбук у відмінному стані. Дисплей чистий без подряпин і механічних пошкоджень. Обслугований, термопаста замінена. Протестовані всі комплектуючіі.”.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.59 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 4 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro M1000M |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Мультитач екран | Ні |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-6820HQ (6M Cache, up to 3.60 GHz) |
| Об'єм кешу L2 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Да |
| Відеокарта | Quadro M1000M 2Gb |
| Класифікація товару | Class A |
| Кількість потоків | 8 |
| Мoдель | P50 |
| Призначення | Офісні |
| Об'єм відеопам'яті | 2084 MB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 |
| Опис R | Ноутбук може мати мінімальні сліди використання. Дисплей не має плям, подряпин і механічних пошкоджень. Стабільна робота пристрою. |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 6 |
- Ціна: 15 500 ₴








