Ноутбук може мати ознаки зносу (мати невеликі подряпини, тріщини). На дисплеї можуть бути невеликі засвіти або биті пікселі. Стабільна робота пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Packard Bell |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Тип диска | HDD |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 5400 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 3 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 100 Мбіт/с |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 0.3 Мп |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon HD 7670M |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Мультитач екран | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 8 GB |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD A6-Series A6-3420M |
| Тип процесора | A6 |
| Частота процесора | 2.4 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Да |
| Бездротові технології | Wi-Fi/Bluetooth |
| Відеокарта | Radeon HD 7670M |
| Класифікація товару | Class B |
| Кількість потоків | 4 |
| Мoдель | TS11SB |
| Призначення | Офісні |
| Об'єм жорсткого диска | 320 ГБ |
| Опис R | Ноутбук може мати ознаки зносу (мати невеликі подряпини, тріщини). На дисплеї можуть бути невеликі засвітки або биті пікселі. Стабільна робота. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 270 ₴






