Ноутбук може мати ознаки зносу (мати невеликі подряпини, тріщини). На дисплеї можуть бути невеликі засвіти або биті пікселі. Стабільна робота пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Трансформер |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 100 Мбіт/с |
| Підключення до док-станції | Ні |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 0.3 Мп |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4400 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Мультитач екран | Так |
| Підтримка 3D | Ні |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i3-4030U (3M Cache, 1.90 GHz) |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 1.9 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴







