Б/У Ноутбук Dell Latitude E5440 (i5-4200U/4/320) - Class B - це доступний бу ноутбук з Європи чи США в робочому стані з повними явними характеристиками та комплектацією.
Цей пристрій від бренду Dell, який пропонує широкий асортимент ноутбуків, включаючи високопродуктивні моделі XPS і надійні Latitude, адаптовані для робочого використання.
Особливості пристрою:
- Дисплей з діагоналлю 14 дюймів з роздільною здатністю. 1366x768 HD і матриця TN дають вам чітке зображення при роботі або перегляді фільмів.
- Оперативна пам'ять типу SO-DIMM DDR3 - 4 ГБ для зручної роботи з безліччю додатків одночасно.
- Накопитель - HDD . HDD на 320 ГБ дає достатній об'єм для зберігання робочої інформації.
- Процесор 4 покоління Intel Core i5-4200U (3M Cache, up to 2.60 GHz) (2 ядра) дає хорошу продуктивність.
- Відеокарта на ноутбуці інтегрована Intel HD.
БУ Ноутбук Dell Latitude E5450 є відмінним рішенням у наступних напрямках: для роботи та навчання, для дому.
Устройство має класну суму. Клас B, виходячи з цього - “Ноутбук зі звичайними слідами використання (невеликі подряпини) або дисплей може мати невеликі засвіти, подряпини. Обслугований, ТП замінена, протестована.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Встановлена ОС | Windows 7 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Вживані |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Два жорстких диска | Ні |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Тип диска | HDD |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | 5400 об/хв |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 100 Мбіт/с |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 0.3 Мп |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4400 |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Мультитач екран | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT TN |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-4200U (3M Cache, up to 2.60 GHz) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.6 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 |
- Ціна: 3 950 ₴








